הסרט ליגת הצדק מגיע לקולנוע


אני מאוד אוהב גיבורי על. יש להם כוחות מיוחדים שלאנשים רגילים אין. אבל לא כולם מוצלחים. בשבוע הבא יגיע לארץ הסרט ליגת הצדק עם וונדרוומן גל גדות. איתה יופיעו בסיפור גם באטמן, הפלאש ועוד כמה גיבורים. הסרט מתורגם עם כתוביות אבל לא מדובב לעברית.

זה התיאור המלא של הדמויות מהודעה שנשלחה אלינו הביתה:

באטמן- ברוס ויין, בן למשפחת תעשיינים ונדבן מיליארדר. כשהיה בן שמונה, אביו ואמו נרצחו לנגד עיניו במהלך שוד והוא נדר לנקום את מותם. עזב את גותהם בגיל ארבע-עשרה, ובמשך שתים-עשרה שנים רכש ידע בתחומים רבים ומגוונים ויכולות גופניות אגדיות. אז חזר לגותהם והפך ללוחם הצדק באטמן. יכולות: באטמן הוא הבלש הטוב בעולם ואחד מבני האנוש החזקים ביותר. נוסף על חוכמתו הרבה ועל כוחו העצום, הוא נעזר גם בחליפה מיוחדת, בעזרים משוכללים ובכלי רכב שנוצרו רק בשבילו. ממייסדי ליגת הצדק.

וונדרוומן- דיאנה פרינס, חצי אלה חצי אמזונה, נסיכת האמזונות ושגרירתן. בעלת יכולות על-אנושיות וכלים שניתנו לה על ידי האלים האולימפיים. התאהבה בקצין אמריקני שהתרסק עם מטוסו באי האמזונות ואף שהאמזונות אינן יוצאות את האי - אמה, מלכת האמזונות, אפשרה לה לצאת לעולם בני האדם בתור וונדר וומן על מנת להביא לשלום, אהבה ואחווה לעולם. ממייסדות ליגת הצדק.

אקוומן-. אורין, בעל מספר כוחות-על, שנובעים מעצם הסתגלותו לחיים במעמקי האוקיינוס: היכולת לנשום מתחת לפני הים, כוח על-אנושי, שחייה במהירות גבוהה, ובעל סיבולת גבוהה במיוחד לעמוד בלחצי הזרמים והטמפרטורות הקרות של מעמקי האוקיינוס. כוחו המזוהה ביותר הוא יכולתו הטלפתית לתקשר עם כל יצור מימי חי, אותם הוא יכול לזמן ממרחקים גדולים

סייבורג- ויקטור סטון, בנם של צמד מדענים שהחליטו להשתמש בו כשפן ניסויים לפרויקטים לשדרוג כוחות ואינטליגנציה. גיבור על שהוא בחלקו רובוטי. הוא מהיר, חזק, מסוגל לפרוץ ולתקשר עם כל מחשב ומכונה ואף יכול לעוף.

הפלאש- בארי אלן, ניחן ביכולת של מהירות-על שכוללת את היכולת לרוץ ולהתנועע במהירות עצומה, בעל רפלקסים על אנושיים, תוך הפרת חוקי הפיזיקה. הוא יכול לשלוט בקצב הרטט של הגוף שלו, לנסוע בזמן, לרוץ על מים, ליצור מערבולות אוויר ולהפוך בלתי נראה. עצמים שהוא עובר דרכם יכולים להתפוצץ לאחר מגע עימם.

ליגת הצדק פוסטר הסרט בעברית

הטריילר באדיבות גלובוס מקס

#סרט #ליגתהצדק #גיבוריעל #גלגדות

17 צפיות0 תגובות