רוטרדם, הולנד - הגענו כי סגרו את הנמל באמסטרדם

 

בהולנד יש עיר שהמון ישראלים מכירים ומגיעים אליה - אמסטרדם. כשההורים אמרו שנגיע לאמסטרדם ליום אחד בשייט של MSC שעשינו בסוכות, חיפשתי באינטרנט מה יש לעשות שם. ראיתי סרטונים על שירותים שעולים מהמדרכה באמצע הרחוב. ראיתי שיש הרבה מה לאכול באמסטרדם ואפילו קניתי עם ההורים כרטיסים למוזיאון ריפלי לדברים שלא יאומנו.

 

בלילה שלפני העגינה באמסטרדם היתה סערה וסגרו את הנמל לאניות גדולות. בגלל הסערה שטנו לעיר אחרת בשם רוטרדם. גם רוטרדם היא עיר הולנדית על המים. כבר כשירדנו מהספינה מזג האויר השתגע. קצת שמש עם רוח ואחר כך שגם קר ושוב שמש. 

 

טיילנו ועצרנו בדוכני מזון יפים. קנינו שטרופוופל, שזה כמו וופל בלגי דק וקראנצ'י עם רוטב מתוק ודביק. אכלנו צ'ורוס של הולנדים עם סוכר וקינמון. שתינו שוקו משוקולד הולנדי ואכלנו הרינג. ההרינג לא טעים. זה דג חמוץ וקר על צלחת קרטון עם בצל ומלפפון חמוץ.

 

רוטרדם נחמדה ויש בה גשרים מתרוממים. האופנועים נוסעים בה על שבילי האופניים המיוחדים ובלי קסדות. אין בה שירותים שמתרוממים מהמדרכה ואי אפשר ללכת בה עם מטריה. הרוח כל כך חזקה שהמטריות שלנו התהפכו ונשברו. האנשים ברוטרדם נחמדים ויש הרבה מופעי רחוב. 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

מרוץ הגראנד פרי ההיסטורי של קופנהגן

September 2, 2019

1/10
Please reload

כתבות אחרונות
Featured Posts
חיפוש לפי תגיות
Please reload

Follow Us
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Instagram Clean
  • White YouTube Icon
  • RSS Clean
Please reload